W ostatni weekend października odbyło się spotkanie Wydziału Zuchenek. Referentki oraz przedstawicielki
chorągwi harcerek rozpoczęły wspólne działanie w nowej kadencji.

Piątkowy wieczór druhny spędziły na integracji, podsumowaniu dotychczasowej pracy, wymianie doświadczeń i planowaniu nowych działań. Bliskość przyrody pomaga pobudzić się do działania, dlatego korzystając z potencjału miejsca – po krótkiej wędrówce ulicami Warszawy i podróży pociągiem uczestniczki wyruszyły na spacer ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Dzięki podzieleniu na grupy tematyczne, udało się wybrać najważniejsze tematy dla Wydziału Zuchowego, tak aby zaproponować konkretne plany działań i rozwiązania. Oczywiście znalazł się również czas na podziwianie uroków natury – pięknych jesiennych, kolorowych drzew, wrzosowisk, wydm śródlądowych czy też piknik pod Sosną Bożenną.

Cieszymy się, że po tak długim czasie spotkań w formule on-line udało się spotkać, przeżyć wspólną wędrówkę i zaplanować pracę Wydziału Zuchenek.