Przewodnicząca – hm. Katarzyna Bieroń Sekretarz – hm. Anna Piera

Członkinie: hm. Maria Brzeska-Deli hm. Karolina Goliszewska-Kustra hm. Anna Dudzik hm. Justyna Kralisz hm. Justyna Chudzińska hm. Maria Sulewska hm. Dominika Romanowicz

hm. Anna Stasik

Zgłoszenia i materiały na spotkanie z komisją oraz wszelkie pytania należy wysyłać na adres: komisjahm[at]zhr.pl Zgłoszenia na spotkanie z Komisją dokonuje opiekunka próby.

Jeśli nie podano inaczej spotkania Komisji Harcmistrzyń odbywają się w Warszawie w siedzibie Naczelnictwa ZHR lub GKH-ek ZHR na ul. Litewskiej 11/13.

Miesiąc przed spotkaniem z Komisją Harcmistrzyń należy przesłać komplet dokumentów, czyli: Spotkanie w celu konsultacji próby: – na spotkanie może zgłosić się kandydatka, która ukończyła kurs harcmistrzyń, – karta próby na stopień harcmistrzyni – wypełniona w całości i zawierająca także opinię wstępną opiekunki stopnia, komendantki chorągwi oraz Naczelniczki. Spotkanie w celu podsumowania i zakończenia próby: – karta próby na stopień harcmistrzyni (jeśli kandydatka nie spotykała się z komisją hm w celu konsultacji próby), – sprawozdanie z przebiegu próby na stopień harcmistrzyni, – opinie:
  • opiekunki stopnia,
  • komendantki chorągwi,
  • Naczelniczki,
  • komendantki kursu harcmistrzyń,
  • oraz – wedle uznania – dodatkowe opinie i dokumenty dotyczące działań podjętych przez kandydatkę w czasie realizacji próby.

Terminarz spotkań:

Termin spotkania Termin przesłania kompletu dokumentów
2 października 2021 (Warszawa) 12 września 2021

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, terminy mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt z komisją drogą mailową.

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami prosimy o terminowość w przesyłaniu dokumentów. Mianowania na stopień harcmistrzyni dokonywane są rozkazem Naczelniczki OH-ek z dn.: 22 lutego, 3 maja oraz 11 listopada. Dokumenty do pobrania: Karta próby na stopień harcmistrzyni Opinia opiekunki próby harcmistrzyni