Kontakt:

Komendantka:
phm. Dominika Marciniak HR

HISTORIA

Wielkopolska Chorągiew Harcerek „Jutrzenka” działa od 1991 roku na terenie województwa Wielkopolskiego (z wyłączeniem Ostrzeszowa) oraz części województwa Lubuskiego obejmującego Zieloną Górę. Działamy w 5 hufcach wielopoziomowych: Polana, Kalejdoskop, Atlantyda, Gościniec i Narnia.

KOMENDANTKA

Niesamowitą harcerską przygodę rozpoczęłam 12 lat temu i trwa ona nadal. Ostatnio pełniłam funkcję referentki ds. harcerek. Lubię pomagać innym, dlatego też zawodowo jestem pracownikiem socjalnym. Staram się cały czas poszerzać swoje  horyzonty. Uważam, że z życia trzeba wyciągnąć jak najwięcej i korzystać z każdej okazji, żeby poznać coś nowego. Uwielbiam wakacyjne  wyjazdy – są dla mnie nieograniczonym polem wędrówek, spokojnych spacerów i spędzania czasu na łonie natury. Jestem fanką przeróżnych rodzajów herbat oraz gier planszowych.

Cresta Social Messenger