W pierwszy weekend majowy w Kampinoskim Parku Narodowym odbył się biwak Drużyny Naczelniczki oraz wydziałów. Był to czas pełen dyskusji, analiz, wymiany doświadczeń i rozwoju.

W piątkowy wieczór odbyło się ognisko, na którym rozmawiałyśmy o wzajemności oddziaływań, a już w sobotę od rana czekały na nas ciekawe wyzwania: poznawanie tajemnic pszczół, wyjazd na rowery, InO po Kampinosie, oraz sztuka tworzenia kokedamy. W dalszej części dnia odbyły się dyskusje dotyczące stopnia podharcmistrzyni oraz spotkania wydziałów, komendantek chorągwi. Był to bardzo owocny czas, który pozwolił na zbudowanie bliższych relacji, ale również wypracowanie rozwiązań w pewnych obszarach. Dzień zakończył się kociołkowaniem w chorągwianych parach – można było spróbować potraw kuchni z różnych zakątków świata, ale też bliżej poznać instruktorki z innych chorągwi. W niedzielę odbyła się Msza Święta, a następnie dedykowane warsztaty dla harcmistrzyń i podharcmistrzyń.

Był to wspaniały czas, szczególnie ważny po długim okresie pracy online. Wszystkie wróciłyśmy do domu pełne przemyśleń i gotowe do dalszego działania.